Tip: bekijk hier onze selectie Disneyland kindervakanties.
Into the Twilight Zone
De Disneyland attractie Tower of Terror in de Walt Disney Studios neemt je mee terug in de geschiedenis van de Twilight Zone. Een veertig jaar oud Amerikaans verhaal waarbij vier bezoekers en een piccolo spoorloos verdwenen toen ze tijdens een hevig onweer de lift namen. Sindsdien spookt het in de toren en is de toegang uitsluitend op eigen risico!
Creepy
Durf jij het aan de Tower of Terror binnen te stappen, into the The Twilight Zone? Dan beland je in de hotellobby van Hollywood Hotel. Vol stoffige boeken, halflege glazen en megaveel spinnenwebben. De muren zijn gebarsten en de lichten flikkeren. Via een mysterieuze bibliotheek en een kelderruimte vol stomende boilers bereik je de vervallen goederenlift. En dan komt het moment dat je moet kiezen. Ga ik naar boven en stap ik in dit onheilspellende avontuur of kies ik voor de veilige weg terug? De creepy piccolo’s wijzen je nog even stilletjes op het gevaar: ‘U wilt naar boven, naar uw kamer? Goed dan, U heeft er zelf voor gekozen!’.
The joy of Terror!
Eenmaal boven is het tijd om je klaar te maken voor de ultieme climax: een ritje met de beruchte lift! En dan gebeurt het. Je verliest volledig de controle als de lift plotseling, sneller dan de zwaartekracht, dertien etages diep naar beneden stort! Spookverschijningen en waanzinnige geluiden schieten aan je voorbij. De adrenaline giert door je aderen en de prettig gestoorden onder ons voelen nu onmiskenbaar ‘The Joy of Terror’! Vooral wanneer de lift nog eens stijgt en weer net zo lekker keihard naar beneden knalt. Heb je het ritje overleefd, dan kun je meteen een leuk t-shirt kopen met de tekst ‘I survived The Tower of Terror’. Wedden dat al je vriendjes jaloers op je zullen zijn als ze ontdekken dat jij in deze beruchte goederenlift in Disneyland hebt gezeten?!

