Geselecteerd
Top 100
Bestemmingen
Extra’s voor je kindervakantie
- Verblijf
-
Aparte kinderslaapkamer (4) - Ligging
-
Leuke uitjes op max. 20 km (4) -
Schaduwrijke plekken voor (sta)caravan (2) - Waterpret
-
Aquapark (1) -
Subtropisch zwemparadijs (1) -
Waterglijbanen (2) -
Zwembad (8) - Kinderanimatie
-
Activiteitenprogramma gesegmenteerd naar leeftijd (2) -
Familie activiteiten (2) -
Kidsclub (4) -
Kinderanimatie (4) -
Kinderuitje bij te boeken (2) -
Nederlandstalige kinderleid(st)ers (2) - Op vakantie met kleine kinderen
-
Apart-kleuterbad (3) -
Kinderboerderij (2) -
Kinderinterieur (3) -
Kinderspeelkamer (1) -
Kinderspeeltuin (3) -
Omheind terras (3) - Op vakantie met een baby
-
baby oppasservice (1) -
baby voorzieningen (3)
Onze ideale reisorganisatie
Mijn kindervakantie voorkeur
Zoek alleen op:
Voor jullie hebben we 9 kindervakanties gevonden:
Pagina: 1
Vakantiepark Beekse Bergen, pal naast Safaripark Beekse Bergen
Nederland » Noord Brabant » Hilvarenbeek
Vakantiepark Beekse Bergen brengt je in Afrikaanse sferen! Dit vakantiepark ligt pal naast Safaripark Beekse Bergen. Slaap in een gave Jungalow met zebra- luipaard- of giraffenmotief of boek een beestachtig leuke Kidsbungalow (met eigen omheinde tuin). Liever in stijl kamperen? Kom dan met je caravan of tent naar de kampeerplaats van Camping Beekse Bergen of boek een superdeluxe bungalowtent! Op het park geniet je van het Junglebad in de Afrika Club waar je ook een winkeltje, restaurant en snackbar vind!
Tip: Boek de ExtraCard bij en bezoek 6 attractieparken voor slechts €18,95!
Lees alle info »Nijntje stacaravan - Zuid-Holland - Nederland
Nederland » Zuid Holland » Wassenaar
Een vakantie in een Nijntje stacaravan is de ideale vakantie met je baby, dreumes of peuter! De stacaravan is helemaal ingericht in de bekende Dick Bruna stijl en van alle gemakken voorzien voor jonge gezinnen. De stacaravans staan op de familiecamping bij Vakantie- en Attractpark Duinrell en er is volop aandacht besteed aan de veiligheid van de kleine.
De camping ligt op 1 km van het centrum van Wassenaar en 4 km van het strand. Naast de camping ligt Attractiepark Duinrell met onder andere de Splash, de Waterspin, de Mad Mill, de Aqua Swing, Rick’s Avonturen Burcht en de rodelbanen.
V.a. €334,50 p.n.
4 dagen
Individuele familierondreis Marokko
Marokko » » Marokko
De leukste rondreis door Marokko boek je bij Expeditie Kroost & Co. Natuurlijk bezoek je de oude stad Marrakech met de vele paardenkoetsjes, ezeltjes, paleizen en slangenbezweerders op het grote plein. Maar daarna ga je nog veel meer leuke dingen doen. Je kunt zelf kiezen wat je leuk vind: slapen in de woestijn, dwalen in een heel oude kasbah (soort kasteel-dorp) waar beroemde films zijn opgenomen, wandelen in de bergen of naar het strand. En als niet kunt kiezen doe je gewoon alles in één vakantie.
Lees alle info »v.a. ¤360,-
7 dagen
Nijntje stacarvan - Languedoc - Frankrijk
Frankrijk » Languedoc - Roussillon » Languedoc / Roussillon
Jonge gezinnen zitten goed op deze camping! Een Nijntje vakantie in de nijntje stacaravan is de ideale vakantie voor met je baby, dreumes of peuter! De stacaravan is ingericht in de bekende Dick Bruna stijl, met alle gemakken voor jou en je kleintje! Aan werkelijk alle babyfaciliteiten is gedacht: want er is natuurlijk ook een grote kist met kinderspeelgoed! Gegarandeerd de hele vakantie speelplezier voor de jonge gasten!
Ook kids kunnen zich uitstekend vermaken op deze camping met Fun Station For All! Speurneuzen en ontdekkingsreizigers van vier tot twaalf kunnen hier meedoen aan spannende speurtochten. Ook is er volop knutselplezier en sportplezier te beleven bij deze leuke kidsclub! Bovendien kunnen de kids 's avonds echt uitgaan! Net zoals volwassen, maar dan in een kinderdico!
Met de twee zwembaden, waarvan er een een peuterbadje is, is er ook volop waterpret. Het grootste zwemplezier vind je natuurlijk in de zee! Deze ligt op loopafstand van de camping!
V.a. €79,- p.n.
0 dagen
Glamping, Prive jacuzzi op Camping Esterel, Frankrijk
Frankrijk » Provence-Alpes-Côte d'Azur » Saint-Raphaël
De uitstekend verzorgde camping Esterel Caravaning is prachtig gelegen op een beboste heuvel en op slechts 5 minuten van het strand van Agay (Côte d'Azur). Voor waterpret kun je een duik nemen in één van de mooie cirkelvormige zwembaden. Op camping Esterel in de Côte d’Azur kun je letterlijk baden in luxe. Type 1F beschikt namelijk over een privé-jacuzzi direct naast de accommodatie! Na een duik in één van de mooie zwembaden van de camping kun je dus nog lekker nabubbelen bij je eigen stacaravan.
Lees alle info »Individuele familiereis naar de Seychellen: droomeiland
Seychellen » » Mahé
Wie droomt er nu niet van een rondreis naar verschillende kleine eilandjes met witte stranden, groene palmbomen en blauwer-dan-blauw water? Je kunt er snorkelen, melk drinken uit een kokosnoot, fietsen naar verlaten strandjes, op zoek gaan naar een nooit gevonden schat op een echt pirateneiland, reuzenschildpadden voeren of lekker relaxen in je hangmat tussen de palmbomen. Best lekker toch? Wil je het wat actiever? Misschien kunnen je kids zelfs wel een junior duikbrevet halen bij de Nederlandse duikschool op een van de eilanden.
Lees alle info »v.a. ¤1615,-
11 dagen
Individuele familiereis op Bali
Indonesië » » Bali (Indonesie)
Voor een bijzondere vakantie ga je dit jaar naar Bali. Je hebt hier stranden, lekker eten, tempelfeesten, rijstterrassen (sawa’s) en vulkanen. Op Bali hief je je geen minuut te vervelen! Je vaart bijvoorbeeld in een vissersbootje tussen de dolfijnen, rijdt op de rug van een olifant en echte waterratten kunnen gaan wildwater raften of leren golfsurfen. Wat je zeker niet mag missen is een tocht per mountainbike vanaf een vulkaan. Kijk snel bij Expeditie Kroost & Co om te kijken wat jij allemaal wilt gaan doen!
Lees alle info »
0 dagen
Individuele zeilcruise Caribbean
Grenada » » St. Georges
Op een strand op een eiland zitten kan altijd nog: pas echt bijzonder word je reis naar de Caribbean als je langs de mooiste eilanden vaart met je eigen zeiljacht. Je gaat aan boord bij een schipper en kok, dus zeilen en koken hoef je niet zelf te doen. Onderweg stop je regelmatig om te snorkelen of zwemmen op de allermooiste plekjes, je maakt een strandwandeling op één van de eilanden waar je naar toe gaat of je koopt een verse kokosnoot of lekker zoet tropisch fruit in een lokaal winkeltje. Heerlijk toch?
Lees alle info »
0 dagen
Kidsvriendelijke vakantie naar SafariCamp Beekse Bergen
Nederland » Noord Brabant » Hilvarenbeek
SafariCamp Beekse Bergen laat je overnachten in Afrikaanse stijl! Het is hier net alsof je écht op safari bent in Afrika, terwijl je gewoon in Nederland bent. Je verblijft in het Afrikaanse hart van Brabant in een echte safaritent of kom kamperen met je eigen caravan of tent. Vlak naast SafariCamp verblijven de wilde dieren op de savanne van het Safaripark Beekse Bergen. Je kunt de olifanten horen tetteren!
Lees alle info »V.a. ¤ 285,- p wknd
3 dagen
Voor jullie hebben we 9 kindervakanties gevonden:
Pagina: 1
