NIEUW: Safari Hotel Beekse Bergen

Nieuws

In april 2023 opent Beekse Bergen de deuren van het gloednieuwe hotel: Safari Hotel Beekse Bergen. Het hotel heeft ruime familiekamers en biedt een schitterend uitzicht over de savanne met wilde dieren. Safari Hotel Beekse Bergen ligt pal naast Vakantiepark Beekse Bergen en is de ideale uitvalsbasis voor een nachtje of weekendje weg in eigen land!

Kids Vakantiegids Tip: het is nu al mogelijk om dit kindvriendelijke adresje te boeken voor volgend jaar!


1

Hotelkamers in Afrikaanse sferen

Het splinternieuwe hotel telt in totaal 112 kamers. Alle kamers in het hotel beschikken over hotelservice en hebben een eigen terras of balkon met een adembenemend uitzicht over de savanne. Hier spot je bijzondere dieren, zoals witte neushoorns, zebra’s, struisvogels en antilopen. De kamers zijn modern, ruim en stijlvol ingericht en bieden plaats aan maximaal 7 personen; ideaal voor een nachtje weg met het gezin! 

Wist je dat... het hotel en de kamers zijn gebouwd in Afrikaanse stijl en deze zijn geïnspireerd op de Dogon, een bevolkingsgroep afkomstig uit Mali. Deze bevolkingsgroep staat voornamelijk bekend om hun kleurrijke, gemaskerde ceremonies en dansen.

2

Hotelfaciliteiten

Tijdens jullie verblijf bij Safari Hotel Beekse Bergen kunnen jullie genieten van een culinair diner bij het A la carte restaurant. Of kiezen jullie liever voor het buffet restaurant met live cooking? Ook dat is mogelijk! Neem een plons in het grote zwembadcomplex, huur een fiets en ontdek de fantastische omgeving of ga op avontuur in het Safaripark en spot de Big Five. Bij je verblijf zit de Attractiepas inbegrepen; dit houdt in dat jullie onbeperkt toegang hebben tot het Safaripark, Speelland, Dierenrijk, ZooParc Overloon, Luchtvaartmuseum Aviodrome en AquaZoo Leeuwarden.

Wat vond je van dit artikel?

Gemiddelde score van ( Reviews & ervaringen)

Reacties

Geen reacties gevonden

Onze nieuwste vakantie ervaringen 10

Nieuws

NIEUW: Arcade Games XL bij De Leistert

Nieuws

Nieuwe indoorspeeltuin "De Boerderij" op Landal Orveltermarke geopend!

Nieuws

NIEUW: 8x griezelen bij Halloween in Slagharen

Nieuws

Lego evenement tijdens Dreumesweken bij Kampeerdorp de Zandstuve

Nieuws

HAPPY NEWS(YEAR) vanuit Disneyland® Paris

Nieuws

Beleef de magie van de spectaculaire Stuufmusical!

Nieuws

Gezellige Foodtruck Festival bij Kampeerdorp De Zandstuve

Nieuws

Nieuw wateravontuur bij Het Land van Bartje

Nieuws

NIEUW: Landal Klein Oisterwijk

Nieuws

Western Circus Show is terug bij Slagharen en betovert jong en oud!

Door jou bekeken

NIEUW: Safari Hotel Beekse Bergen

Nieuws