Camping La Sirène

  • Gaaf subtropisch zwemparadijs met 5 waterglijbanen
  • Waterspeeltuin met pentagliss-pistes en speelgelegenheid
  • Supercool programma voor kids & tieners

Leuke kindercamping in Zuid-Frankrijk

Het subtropische zwembad is bij Camping La Sirène echt een topattractie: fantasievol aangelegd met veel palmbomen en bloemen. Je vindt er 5 glijbanen, speelbaden, rotsen, watervallen en bruggetjes. Roetsj van de waterglijbanen en door de watertunnels of chill op het grasveld! Ook het overdekte zwembad met bubbelbad, watervallen, hydromassage, klimmuur en een warmtebank is een must om te bezoeken. Binnen en buiten zijn aparte kinderbaden.

Verder zijn er genoeg sportieve activiteiten te doen: duiken, tennissen, minigolfen, boogschieten, tafeltennissen of waterfietsen en kajakken. In het hoogseizoen is er leuk entertainment met spetterende (cabaret)shows en muziekavonden. De camping ligt op ongeveer 900 meter van het strand en zo’n 3 kilometer van het levendige centrum van Argelès-sur-Mer. In het hoogseizoen rijdt er vanaf de camping een gratis pendeldienst naar allebei. Handig!

Kinderactiviteiten

Kids van alle leeftijden beleven een funtastische tijd op vakantie! Ze kunnen meedoen aan gave activiteiten als vlotten bouwen, Mini Safari, kanoën en knutselen. Er is een coole speeltuin en binnen en buiten zijn peuterzwembadjes te vinden, met kleine glijbanen en fonteintjes. Voor kids en families is er een spetterende familiedisco en voor de tieners is er nog een echte disco! Verder is er voor tieners een speciale circus- en Movie Maker workshop en snorkelen ze er op los. Dankzij de kidsclubs hebben alle kids binnen no time nieuwe vakantievrienden gemaakt.

Op vakantie met baby's en kleine kinderen

Jonge gezinnen zitten op La Sirène helemaal goed voor een leuke kampeervakantie. De camping heeft namelijk het Mini Campers label gekregen van Canvas Holidays, wat betekent dat de camping 100% babyveilig is en je kleintje zich er prima vermaakt in de leuke babyzwembadjes.

In de buurt van Camping La Sirène

Reviews 1 Camping La Sirène

Kindvriendelijkheid8

Ligging8

Accommodatie8

Kinderanimatie8

Waterpret10

Familieactiviteiten8

Totaalcijfer
8.3

"Topvakantie In Argeles sur Mer"

Deze accommodatie is zeer kindvriendelijk en kent een prima prijs/kwaliteit verhouding. Het park heeft veel mooie en ruime stacaravans en een prima waterpark dat zelfs voor peuters goed toegankelijk is door de geleidelijke afloop. Verder is het park erg schoon, geen ongedierte gezien. Het personeel in het restaurant van deze camping is erg vriendelijk, het personeel van de supermarkt kan daar nog wel iets van leren. Wanneer de reis met de auto te ver lijkt is vliegen op Beziers een prima alternatief. Rondom deze camping is de omgeving, vooral voor de oudere kinderen, een groot avontuur met de zee, bergen en een aantal pretparken binnen handbereik. Je staat zo in Spanje. Wij hebben met onze zoon van nog geen 1 en dochter van 3,5 erg genoten.

Lara Jansen

Foto's 20 Camping La Sirène

Door jou bekeken

Camping La Sirène

Accommodatie